profiRC.cz

Kategorie

Výrobci

Reklama

BETA 1400 ARF +

BETA 1400 ARF +

Prakticky hotový model školního motorového větroně se střídavým motorem a servy. Model z téměř nezničitelného extrudovaného pěnového EPP.

Více detailů

Sleva!
2 751 Kč vč. DPH

2 990 Kč vč. DPH

sleva 8 %)


BETA 1400 je určena pro začátečínající piloty, nebo jen tak pro rekreační polétání. Letové vlastnosti jsou příjemné a nezáludné. Model vás seznámí s plnohodnotným řízením modelu okolo všech tří os; se správným koordinovaným ovládáním směrovkou, křidélky i výškovkou. Tuto zkušenost "jako když najdete" nejpozději hned poté, co se pustíte do létání se svým prvním akrobatickým modelem nebo (polo)maketou jakéhokoliv druhu. Změnou poměru délek pák na servech a kormidlech můžete nastavovat velikosti výchylek ve velkém rozmezí. Začátečník začne s malými výchylkami, bezpečnými i při nadměrném "kormidlování"; zkušený pilot si nastaví velké, umožňující i trošku té základní větroňové akrobacie - přemety, sudové výkruty, souvratové zatáčky jdou Betě docela dobře! Výkon motoru je dostatečný pro velmi živé stoupání, model přitom není nadměrně přemotorovaný, což by mohlo činit potíže začínajícím pilotům. BETA 1400 umí využít i nepříliš silnou termiku a na obloze dokáže vydržet "celé věky".

BETA 1400 je určena pro Li-poly akumulátorem 11.1 V 1300 mAh (zatížitelnost 20C), čemuž odpovídá pevná vrtule 5x4". Model bez problémů "uveze" tříčlánky až do cca 2200 mAh.

POZOR: AKU není součástí dodávky !!!!

RC set obsahuje: trup vylisovaný z EPP s namontovaným střídavým motorem, pevnou vrtulí 5x4", regulátorem otáček 20A a 2 servy, křídlo vylisované z EPP s instalovanými 2 servy, ocasní plochy z EPP, uhlíkovou trubkovou spojku křídla a podrobný návod ke stavbě a létání.

 

Budete potřebovat RC soupravu + RX + AKU

 

 

 

 1420 mm 940 mm    650-720 g   24.5 dm2 26 g/dm

 E 193

elektro 

 4 CH

 V K S M

Košík  

(prázdný)